ایدکر شناسی

هیچ ایده ای بد نیست...

ایدکر شناسی

هیچ ایده ای بد نیست...

در دنیایی پر از ایده زندگی می کنیم. دنیایی پر از فکر و تخیلات جذاب. یکی از آن فکر ها به پرواز در می آیند و هواپیما ساخته می شود و بعضی از آنها در همان ابتدای تولد نابود می شوند. آژانس ایده پردازی ایدکر برای ایده ها ارزش بسیار زیادی قائل است. ما باور داریم هیچ ایده ای بد نیست اما می تواند خام باشد. ایده نیاز به پختن، پردازش و کار دارد. ایده را باید پرورش داد.

ایدکر چیست؟

 • از کجا و برای چی؟

  ایدکر نیز از یک ایده و نیاز شروع شد. نیاز به فکر کردن و اندیشیدن. ایده ما این داستان را حکایت می کند که اگر فکری در ذهن شما است ارزش فکر کردن بیشتر را دارد. اگر ایده ای دارید از آن به سادگی نگذرید. کمی با آن رفیق شوید و در تنهایی، در جمع و در همه حال آن را بیشتر بشناسید. نیاز به فکر کردن و ایده پردازی در زندگی شخصی و در کسب و کار امری ضروری است. اگر ایده ای نبود، فکری تشکیل نمی شد و اگر فکری نبود، چرخی اختراع نمی شد. شما و کسب و کارتان برای رشد و پیشرفت نیاز به ایدکر (ایده پردازی و فکر) دارید.

 • خدمات ایدکر

  کار و خدمات ما 24 ساعته است. زیرا تفکر هیچ زمان متوقف نمی شود. ما یعنی آژانس ایده پردازی ایدکر به شما و کسب و کارتان خونی تازه با افکار خلاقانه خود تزریق می کنیم. شما می توانید خدمات ما را صفحه خدمات مشاهده بفرمایید.

 • معرفی ایده پردازی

  چرا نیاز به ایده پردازی داریم؟ زیرا ایده پردازی و فکر همانند طوفانی سازنده ایده شما را بالا و بالاتر به جایی که تعلق دارد می برند. ایده پردازی به شما کمک می کند که ضایعات ایده را بشناسید و آن را حذف کنید، ایده را ترمیم کنید و با پرورش آن ساختاری مناسب برای آن بسازید تا در اجرا ضعیف عمل نکند. در تمامی این مسیر ما در کنار شما هستیم.

 • اهمیت ایده پردازی

  در بسیاری از سازمان های بزرگ و کوچک جایگاه ایده پردازی گم شده است. اگر در تمامی کسب و کار ها ایده پردازی به شکل درست انجام شود دنیایی زیبا تر با کسب و کار های خلاقانه تر خواهیم داشت. حتی کسب و کار های فوق پیشرفته و بزرگ حال حاضر نیز می توانند ایده پردازی را فراموش کنند یا کمتر به آن بپردازند. چرا؟ زیرا هدف بسیاری از کسب و کار ها انجام کار و تخصصشان است. فرض کنید شما یک کارخانه ساخت موتور های برقی هستید. کارخانه شما واحد تحقیق و توسعه نیز دارد. پس به فکر آینده هستید. حتی کارخانه شما جلسات هفتگی جهت طوفان فکری نیز برگزار می کند. اما، شما یک نکته را فراموش کرده اید. شما کارخانه تولید موتور های برقی هستید و تمامی متخصصین حاضر در کارخانه با این موضوع در ارتباط هستند. شما هنرمند، طراح، راننده مسابقات، راننده شهری و اشخاص دیگر را در تیم خود ندارید. در نتیجه ایده شما حول موتور های برقی و تخصص های مرتبط سیر می کند. شما احتمالا هیچ وقت به فکر تولید یک موتور با طراحی زیبا که امکان پیاده سازی آن روی خودرو باشد بجای داخل خودرو نیستید. یادتان باشد، هیچ ایده ای بد نیست اما ایده ها نیاز به ایدکر (ایده پردازی و فکر) دارند.

ایدکر کیست؟

 • ایدِکری ها چه کسانی هستند؟

  دیوانگان افکار، عاشقان ایده پردازی، راهبران تفکر وکارگردانان صحنه اجرا ایده. تمامی این ها ما هستیم. یعنی آژانس ایده پردازی ایدکر. تیم ما سبکی متفاوت را در پیش گرفته است و از سه بخش تشکیل می شود: 1 . راهبران ایدکر شامل افرادی که در ایدکر به صورت ثابت حضور دارند و نقش راهبری ایدکر را بر عهده دارند. . مشاوران ایدکر این افراد متخصصان و صاحب نظرانی هستند که در حوزه ها و در شرکت های مختلف مشغول به فعالیت هستند و جهت ایده پردازی در جلسات از آنها دعوت می شود. 3 . همکاران ایدکر این دسته شامل افراد و سازمان های متفاوت هستند که علاوه بر ایده پردازی در جلسات ما مسئولیت انجام ایده های ارائه شده در پایان هر ایده پردازی را نیز برعهده دارند. شما می توانید در صفحه ایدکری ها با تیم ما بیشتر آشنا شوید.

 • ایده پردازان ایدکر

  جهت ایده پردازی برای شما و کسب و کارتان تیم مناسب از سه بخش راهبران، مشاوران و همکاران انتخاب می شود و در قالب تیم ایده پردازی به شما معرفی می شود. اعضای این تیم با توجه به تخصص مورد نظر ایدکر قابل جابجایی با دیگر افراد حاضر در تیم ما هستند. در هر تیم ایده پردازی باید حداقل یکی از راهبران ایدکر حضور داشته باشید.

 • ایدکر؛ ایده پرداز و متفکر

  تمامی اعضای ایدکر برای ایده پردازی به نحوه ای انتخاب شده اند که از قدرت تفکر خوبی بهره مند باشند. شعار ایدکر "طوفان ما سازنده است" می باشد و ما در جلسات ایده پردازی طوفانی مفید برای رشد و تعالی ایده شما تشکیل می دهیم. تخصص ما ایده پردازی و فکر است. ما ایدکر هستیم.

ایدکر کجاست؟

 • هیچ ایده ای بد نیست

  بهترین ایده ها نیز در ابتدا فقط در ذهن ها بودند. ایده پرواز، ارتباط از راه دور، سفر بر روی آب، دویدن 100 متر کمتر از 10 ثانیه و هزاران هزار ایده دیگر. ما بر این عقیده ایم که هیچ ایده ای بد نیست. یک روز یکی رویای پرواز داشت و امروز به دنبال ساخت ماشین های پرنده هستیم. ایدکر برای شما و کسب و کارتان ایده را پرورش می دهد. اگر ایده نداشته باشید، برای شما ایده را می سازد و گام به گام آن را رشد می دهد. ما در تمامی مسیر، ایده تا اجرا، در کنار شما هستیم.

 • طوفان ما سازنده است

  باور ما است که طوفانی سازنده برای شما می سازیم. ما با استفاده از تکنیک های ایده پردازی و خلاقیت و با تمرکز بر روی اندیشه ها قدرتی را ایجاد می کنیم تا ایده را آماده اجرا کند. ایدکر(ایده پردازی و فکر) قبل از اجرا امری واجب است.

 • تحقق افکار

  ایده شما را بعد از پرورش و ایده پردازی های مناسب آماده اجرا می کنیم تا ایده شما همانند رویای پروازی باشد که امروز دیگر رویا نیست و یک حقیقت است. آژانس ایده پردازی ایدکر پس از اتمام ایده پردازی ها در مراحل اولیه اجرا و در زمانی که به ما نیاز داشته باشید در کنار شما برای اجرا ایده ها هستیم. در صورت اینکه ایده ها توسط همکاران ما اجرا شود ما در تمامی مراحل اجرا به عنوان ناظران ایده حضور خواهیم داشت.

 • یک تیم، یک دنیا

  درحال گسترش تیم ایدکر هستیم. هرکسی که تمایل به اندیشیدن داشته باشد می تواند در تیم ایدکر عضو باشد و سهمی در ساختن آینده ای زیبا با ایده های مناسب داشته باشد. برای ارتباط بیشتر با ما اینجاکلیک کنید.