در این صفحه بهترین سایت ها به شما معرفی می شود و شما می توانید در صورت نیاز به آنها مراجعه کنید. حتما در ادامه این سایت ها را بررسی بفرمایید و مطمئن باشید حداقل یکی از آنها برای شما مفید خواهد بود.

فروشگاه

این روزها بسیاری از کالا ها و نیاز های متفاوت ما به صورت آنلاین قابل دسترسی می باشد. ما با بررسی دقیق و مقایسه محصولات مشابه می توانیم به هدف خود برسیم و بهینه ترین و بهترین خرید خودمان را انجام دهیم. در این بخش شما بخشی از بهترین سایت های فروشگاهی را مشاهده می کنید.

دیجیکلا

سایت محبوب و پرطرفدار دیجی کالا سال ها است در زمینه فروش آنلاین فعالیت می کند. تقریبا محال است که شما نتوانید نیاز خود را از دیجی کالا برطرف کنید. تمام نیاز های شما را معمولا پوشش داده است و شما علاوه بر خرید آنلاین امن می توانید از تنوع کالا ها استفاده کنید و دقیقا کالایی را بخرید که به آن نیاز دارید.

راست چین

این وب سایت در زمینه فروش قالب وردپرس، قالب ،HTMLقالب فروشگاهی و سایر قالب ها، ماژول و افزون اسکریپت فعالیت می کند. راستچین از بهترین های این حوزه است و در صورت اینکه شما به این سایت و خدمات آن نیاز دارید الان بهترین زمان خرید از آن می باشد.


هاستینگ

برای حضور در بین بهترین سایت ها ابتدا باید یک دامنه و هاست مناسب داشته باشید. با وجود برترین هایی که در این حوزه به شما معرفی می شود دستیابی به هاست خوب و دامنه مناسب کار سختی نیست. اگر نیاز به اطلاعات در زیمنه هاستینگ نیز دارید، پیشنهاد می کنیم این سایت ها را مشاهده بفرمایید.

ایران سرور

ایران سرور از برترین هاستینگ های ایران می باشد که سالهاست در خدمات هاستینگ فعالیت می کند. ایران سرور خدماتی مانند سرور اختصاصی ایران، سرور اختصاصی خارج، ثبت دامنه، هاست ایران، هاست خارج، گواهینامه SSLارائه می دهد. این شرکت با داشتن مشتریان بزرگی مانند دیجی کالا، بازار، همیار وردپرس و دیگر کسب و کار ها و پشتیبانی قوی، زیر ساخت بسیاری از کسب و کار های متفاوت را فراهم می کند. در صورت اینکه نیاز به حرفه ها دارید ایران سرور انتخاب خوبی است.

میزبان فا

میزبان فا با تکیه بر ارائه هاست ایران گام بلندی در خدمت رسانی به کسب و کار های ایرانی برداشته است. هاست های تخصصی ای مانند هاست وردپرس و هاست ووکامرس از دیگر خدماتی است که این شرکت ارائه می دهد. همین الان از این سایت دیدن بفرمایید.

سون هاست

سون هاست با سیزده سال سابقه درخشان در هاستینگ همچنان با درخشش خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهد. سرور مجازی و هاست ایران و هاست خارج بخشی از خدماتی است که این هاستینگ خوش نام ایرانی به مشتریان خود ارائه می دهد. پیشنهاد می کنیم خودتان هم اکنون در وب سایت آنها شاهد خدمات خوبشان باشید.


آموزش

بهترین راه برای رشد پیشرفت در کسب و کار و زندگی آموزش است. اما برای آموزش دیدن باید سراغ معتبر ها بروید. در ادامه چند مرجع آموزشی برای کسب و کار و زندگی به شما معرفی می شود. لطفا برای خودتان آنها را ببینید و از آموزش هایشان استفاده کنید.

همیار ورپرس

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ،1۳90فعالیت خود را بهطور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده مینماییم. این جمله ای است که همیار وردپرس در سایت خود قرار داده است. پیشنهاد می کنیم اگر بدنبال مرجع برای وردپرس هستید حتما این سایت را مشاهده بفرمایید.

همیار آکادمی

طبق گفته سایت همیار آکادمی، آنها با شناسایی تغییرات فناورانه در حوزه دیجیتال و نیاز روزافزون جامعه ایران، آموزش های لازم در این حوزه را به صورت های مختلف در سایت خود قرار می دهند. همیار آکادمی کهیک سایت جوان می باشد، با تکیه بر دانش تیم خود و تجربه خود از تاسیس همیار وردپرس پا در عرصه آموزش گذاشته و برای ارتقا سطح دانش ایران و ایرانیان تلاش می کند. اولین قدم آموزش خودتان و کسب و کارتان است. حتما این سایت را مشاهده بفرمایید.